اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

پایگاه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

پایگاه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

۳۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

شکست خانگی تیم فوتسال نفت و باز ماندن از لیگ برتر


 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه تیم فوتسال نفت از صعود به لیگ برتر باز ماند.

از سری مسابقات فوتسال پلی آف لیگ برتر تیم نفت امیدیه هفته  پایانی در خانه به مصاف تیم آتیه طهران قم رفت که با نتیجه ٣-٢ شکست خورد و نتوانست به لیگ برتر راه پیدا کند .

لازم به ذکر است که نتیجه بازی سن ایچ ساوه و مقاومت قرچک ٣-٣ به تساوی رسید که با این نتایج دو تیم مقاومت قرچک و آتیه طهران قم به لیگ برتر صعود کردند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۹:۴۷

پیروزی مقتدرانه جمال عبادی در اولین هفته لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه جمال عبادی ملی پوش کشتی آزاد امیدیه امروز در اولین هفته لیگ برتر باشگاه های کشتی آزاد کشور برای تیم ستارگان کاشان در وزن ٧٤کیلوگرم به میدان رفت و توانست با نتیجه ٧ بر ٤ حریف خود را شکست دهد .

لازم به ذکراست تیم ستارگان کاشان با نتیجه ٦-٢ از سد تیم هیئت کشتی مرند آذربایجان گذشت .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۲:۱۵

پیروزی تیم فوتبال نفت امیدیه در آخرین دیدار خود 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه تیم فوتبال نفت امیدیه به پیروزی رسید .

درآخرین دیدار بازی های پلی آف لیگ دسته ١ فوتبال کشور تیم نفت امیدیه میزبان تیم شهرداری فومن بود که با توجه به اینکه دو تیم از صعود باز مانده بودن تیم شهرداری فومن به امیدیه نیامد تا سه امتیاز این بازی از آن تیم نفت شودو پرونده این فصل خود را با قرار گرفتن در رده ی چهارم جدول بست تا باز هم فصل آینده در لیگ دسته ٢ باقی بماند .جا دارد اینجا از زحمات مسئولین امور ورزش شرکت نفت  ،کادر فنی ،بازیکنان ،مدیریت اداره ورزش و جوانان ،نیروی انتظامی،هواداران و تمام کسانی که در این فصل زحمات زیادی کشیدن تقدیرو تشکر کرد و انشاالله در میادین بعدی شاهد افتخارات بیشتری در عرصه فوتبال شهرستان باشیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۲۰

توقف تیم فوتسال نفت در خارج از خانهبه گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه تیم فوتسال نفت در زمین مقاومت قرچک به تساوی رسید .

از سری مسابقات فوتسال پلی آف لیگ برتر امروز تیم نفت امیدیه که هنوز چشم امیدی به لیگ برتر داشت در خارج از خانه در صورتی که از حریف خود با دو گل هاشم شیرعلی و عنایت الله رجبی  پیش بود  با حملات بیش از اندازه تیم مقاوت سرانجام به تساوی رسید تا باز هم چراغ راهیابیشان به لیگ برتر کم نور تر شود.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۱۶

کسب یک مقام دومی و یک مقام سومی در مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،در پایان مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور آقایان در بخش سرعت رده سنی بزرگسالان ،که در استان کرمان برگزار شد موسی قیم به مقام سومی دست پیدا کرد و در همین رشته در درده سنی نوجوانان آقای حسین شریفات مقام  دومی این مسابقات را از آن خود کردند.

 گفتنی است در سال های اخیر رشته سنگنوردی در شهرستان امیدیه پیشرفت چشمگیری داشته است وتوانسته افتخارات زیادی را در سطوح کشور به ارمغان بیاورد وقهرمانان زیادی را از جمله رضا چاشی،عارف شریفی،موسی قیم ،حسین شریفات و...را به ورزش کشور معرفی کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۱:۳۱

جلسه توجیهی و تحویل مدارک مسابقات فوتسال جام رمضان


🔻 ستاد برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان((یادواره سردار شهید اسماعیل دقایقی)) برگزار میکند..✅ جلسه توجیهی و تحویل مدارک مسابقات فوتسال جام رمضان


📆 زمان : یکشنبه مورخ 96/2/24


⏰ ساعت : 17:30 


🕌 مکان : حسینیه سیدالشهدا _ بلوکیا _ روبروی سالن ورزشی بامرود(سی تایپ) ⛔ نکات ضروری : 


🔻 فقط سرپرستان یا مربیان میتوانند در این جلسه حضور یابند و از بهمراه آوردن افراد متفرقه جدا خودداری بفرمایید


🔻کلیه مدارک اعلام شده(لیست اسامی _ فیش ورودی 100هزارتومانی _ فیش 45 هزارتومانی بیمه _ سفته یک میلیون تومانی _ کپی کارت ملی یا کپی شناسنامه بازیکنان سهمیه جوانان و نوجوانان


🔻 خودکار و برگه یادداشت بهمراه داشته باشید


🔻 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بندهای آیین نامه و اساسنامه مسابقات به کانال زیر در تلگرام بپیوندید.https://t.me/ramezan_96_omd

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۵:۳۲

شکست تیم فوتسال نفت در واپسین ثانیه هابه گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه تیم فوتسال در واپسین ثانیه شکست خورد.

از سری مسابقات دور برگشت پلی آف لیگ برتر کشور تیم نفت امیدیه که به همت هواداران در دور رفت تیم سن ایچ ساوه را با ٧ گل بدرقه کرده بود امروز در اولین دیدار دور برگشت خارج از خانه باز هم به مصاف این تیم رفت که با توجه به جو سالن و تیم قدرتمند ساوه  بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت اما در ثانیه های پایانی بازی نتیجه را ٣-٢  به حریف واگذار کرد .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۸:۵۰

اساس نامه مسابقات فوتسال جام رمضان


جام رمضان 96:

⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽


اساسنامه مسابقات فوتسال جام رمضان 96

((یادواره سردار شهید اسماعیل دقایقی))


بدینوسیله اساسنامه ی این مسابقات به شرح ذیل در 22 بند به سمع و نظر مربیان ، سرپرستان ، بازیکنان و ورزش دوستان میرسد..⛔ شرایط عمومی مسابقات : 


✅مسابقات با حضور همه ی تیم های متقاضی در مرحله مقدماتی( تک حذفی ) آغاز خواهد شد و یک بازی برای مشخص شدن تیم های اصلی برگزار میگردد.(تیم های پیروز تک مسابقه به مرحله گروهی مسابقات راه خواهند یافت)


_ تبصره : دراین مرحله اعضای هرتیم 14 نفر شامل 12 بازیکن 1 نفر مربی و 1 نفر سرپرست مباشد که مربی و سرپرست نمیتوانند بعنوان بازیکن فعالیت نمایند.


_ تیم هایی که درلیست 12 نفره ی خود ، تعداد 10 نفر را سهمیه جوانان و نوجوانان( متولدین 77/10/11 به بعد ) در لیست خود جای دهند مستقیمأ در دور گروهی  حضور پیدا خواهند کرد و نیازی به شرکت در مسابقه تک حذفی ندارند.


تبصره 2 : در مرحله اول مسابقات ( تک حذفی ) در صورت به حد نصاب نرسیدن تیم های متقاضی شرکت در مسابقات میتوان به ترتیب تیم های اول یا دوم و یا سوم سال گذشته را مستقیما به مرحله گروهی منتقل نمود.


✅در این مرحله تیم ها بصورت تک بازی به قید قرعه رو در روی هم قرار گرفته و در پایان بازی یک تیم بعنوان برنده و صعود کننده به مرحله ی اصلی مسابقات مشخص خواهد شد.


✅یک گروه کارشناسی متشکل از ریاست اداره ورزش و جوانان ، ریاست هیئت فوتبال ، ریاست هیئت ورزشهای همگانی ، مسئول کمیته فوتسال ، تعدادی از پیشکسوتان فوتبال و فوتسال و افراد اهل فن وظیفه دارند قبل از شروع مسابقات براساس کیفیت تیم ها و سوابق آنها در سالهای گذشته نسبت به سیدبندی بازیهای تک حذفی اقدام نمایند تا حتی الامکان از تقابل تیم های ریشه دار و با کیفیت با یکدیگر در مرحله ی تک حذفی جلوگیری شود.


✅مدارک مورد نیاز جهت حضور در مرحله ی تک حذفی به شرح ذیل میباشد .

_ حق ورودی مسابقات جهت حضور در مسابقه ی تک حذفی برای هر تیم مبلغ یکصد هزار تومان میباشد که میبایست به حساب شماره 0109318614004 نزد بانک ملی بنام هیئت ورزشهای همگانی واریز گردد.


_ سفته به مبلغ ده میلیون ریال که باید در روز تحویل مدارک در حضور عوامل اجرایی به امضا و اثرانگشت سرپرست و مربی تیم برسد .


_ فیش بیمه ورزشی به مبلغ 45 هزار تومان بنام فدراسیون پزشکی ورزشی نزد بانک ملی ایران تبصره 1: از تعداد 12 نفر لیست بازیکن میبایست تعداد 3 نفر اجبارأ سهمیه جوانان یا نوجوانان( متولدین 77/10/11 به بعد ) در لیست حضور داشته باشند که کپی کارت ملی و شناسنامه آنها باید تحویل گردد. 


تبصره 2 : هر تیم برای هر بازی میتواند از 10 بازیکن استفاده نماید و 2 بازیکن دیگر باید خارج از محوطه ی زمین مسابقه حضور یابند..


تبصره 3 :از تعداد 10 نفر بازیکن حاضر در مسابقه 2 بازیکن میبایست از سهمیه جوانان یا نوجوانان ( متولدین 77/10/11 به بعد ) باشند .


تبصره 4 : هر تیم میتواند از تعداد 3 نفر بازیکن لیگ کشوری(شاغل در  فوتبال یا فوتسال در فصل 96_95 ) در لیست خود بهره ببرد.


تبصره 5 : بازیکنان لیگ استانی جزو سهمیه 3 نفر کشوری به حساب نمی آیند.


تبصره 6 : بازیکنان رده جوانان و نوجوانان کشوری جزو سهمیه 3 نفره لیگ کشور محسوب نمیشوند.


تبصره 7 : حضور بازیکنان غیر بومی در تیم ها دارای محدودیت نمیباشد و آزاد بوده ولی اگر آن بازیکن در فصل گذشته یا جاری در لیگ کشوری اشتغال داشته جزو 3نفر سهمیه ی کشوری محسوب میگردد. 


تبصره 8 : تیم های حاضر در مرحله ی نهایی ( اصلی ) برای استفاده از بازیکنانی که تیم های آنان در مرحله تک حذفی حذف میشوند ، هیچ محدودیتی نداشته و تا قبل از اولین بازی دور نهایی ( اصلی ) مسابقات میتوانند لیست خود را تغییر دهند.


_ یک قطعه عکس 4×3 برای همه ی اعضای تیم


✅کارت زردهای مرحله ی تک حذفی بخشیده خواهند شد ولی کارت قرمز و یا محرومیت های انضباطی پابرجا خواهند بود.


✅جریمه هر کارت زرد مبلغ چهارهزارتومان و جریمه هر کارت قرمز مبلغ هفت هزار تومان خواهد بود . 
⛔ مرحله نهایی( اصلی ) مسابقات✅مرحله ی نهایی مسابقات با حضور  تیم های پیروز و صعود کننده  برگزار خواهد شد.


✅تیم های شرکت کننده در این مرحله میبایست مبلغ سیصد هزار تومان جهت حق ورودی مسابقات به حساب 0109318614004 بنام هیئت ورزشهای همگانی به نزد بانک ملی ایران شعبه مرکزی امیدیه واریز نمایند.


✅ از ابتدای شروع مسابقات مرحله ی گروهی تا پایان مسابقات هیچ کارت زرد ، قرمز و یا محرومیتی بخشیده نخواهد شد.


✅ در این مرحله تا پایان مسابقات هرتیم میتواند در صورت داشتن جای خالی حداکثر 2 بازیکن را به لیست اضافه کند.


✅ مبالغ جریمه های نقدی اعم از محرومیت و یا کارتهای زرد و قرمز باید تا قبل از بازی بعدی پرداخت گردند درغیر اینصورت از برگزاری مسابقه ممانعت شده و نتیجه به سود تیم حریف اعلام میگردد.


✅ ملاک صعود تیم ها از مرحله ی گروهی در


صورت تساوی امتیازها  ابتدا تفاضل گل سپس بازی رو در رو و در نهایت تعداد گل زده خواهد بود .


تبصره : در صورت تشخیص تبانی در مسابقه از سوی کمیته برگزار کننده مسابقات ، برابر قوانین برخورد خواهد شد.


✅ در مرحله حذفی و تا پایان مسابقات در صورت تساوی در 40 دقیقه ؛ مستقیمأضربات پنالتی تعیین کننده تیم صعود کننده خواهد بود .


✅ مسئولیت هرگونه جراحت ، مصدومیت و یا درگیری منجر به جرح به عهده سرپرستان تیم ها میباشد.


✅ البسه ورزشی تیم ها میبایست بصورت یک دست واحد بوده و از هرگونه بی نظمی در این زمینه قطعأ جلوگیری خواهد شد.


✅ تیم ها باید نیم ساعت قبل از شروع مسابقه در محل برگزاری حضور یابند و هرگونه تأخیر در برگزاری موجب جریمه خواهد بود.


✅ دراین دوره از مسابقات ، مسابقه ی رده بندی برگزار نخواهد شد و تنها به تیم های اول ، دوم و اخلاق هدایایی تقدیم خواهد شد.


✅ افرادی که در دوره ی قبل مسابقات در سال گذشته مشکلات انضباطی داشته اند ، دراین دوره از حضور در تیم ها به هر عنوانی از جمله بازیکن ، مربی و یا سرپرست محروم خواهند بود و مراتب به آنها اعلام خواهد شد.


✅ مابقی قوانین و مقررات اجرایی این مسابقات تابع قوانین فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال خواهد بود و سایر موارد در صورت لزوم در همین کانال اطلاع رسانی خواهد شد.


✅ فرم های مخصوص لیست اسامی همراه با تعهدنامه سرپرستان و مربیان و کارت های بازی در جلسه ی هماهنگی مسابقات که تاریخ آن متعاقبأ اعلام میگردد ، تحویل سرپرستان خواهد شد ..


✅ در جلسه ی هماهنگی فقط سرپرستان حضور یابند و کلیه مدارک ذکر شده را بهمراه داشته باشند ..


✅ تاریخ ، ساعت و مکان جلسه ی هماهنگی متعاقبأ در همین کانال اعلام میگردد..


           ((ستاد برگزاری مسابقات ))

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۱:۳۵

تساوی تیم فوتبال نفت در دیدار خانگی


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه توقف خانگی تیم فوتبال نفت امروز دور از چشم هواداران بود .

از سری مسابقات پلی آف لیگ دسته یک فوتبال کشور تیم فوتبال نفت امیدیه که امیدی جهت صعود نداشت در خانه به مصاف شهرداری کاشان رفت که این بازی بدلیل تخلف تیم نفت امیدیه بازی بدون تماشاگر برگزار شد ودرپایان بازی با نتیجه ١-١ با گل ویسی به پایان رسید .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۹:۲۷

طرح استعدادیابی کشتی آزاد مدارس شهرستان


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه طرح استعداد یابی کشتی آزاد در مقطع دبستان با حضور مربی کشتی آزاد (حیدر ناصری)دبیر هیئت کشتی (امیر فدعمی)روابط عمومی اداره  ورزش وجوانان(امیر سفاری) در حال انجام است.

فدعمی افزودند؛طرح مذکور از آغاز اردیبهشت ماه و با هدف پیشرفت وتوسعه کشتی آزاد شهرستان امیدیه به صورت دوره ای در بین تمامی دانش آموزان مقطع دبستان شهرستان در حال برگزاری است،که این طرح  نیز با استقبال دانش آموزان علاقمندهمراه است.

ایشان در پایان از همکاری صمیمانه اداره آموزش وپرورش شهرستان امیدیه تشکر وقدردانی نمودند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۱۶