اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

پایگاه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

پایگاه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

۲۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

اعزام دو سنگنورد امیدیه به مسابقات جهانی همراه با تیم ملی

 

🔴به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ، دو سنگنوردخوزستانی از شهرستان امیدیه به همراه تیم ملی سنگنوردی کشورمان عازم مسابقات جهانی هندوستان شدند .


🔸سیدرضا چاشی دارنده مدال نقره قهرمانی جهان و محمدحسین ساغری دارنده مدال نقره کشوری به همراه تیم ملی سنگنوردی کشورمان که متشکل از 12 ورزشکاران زن و مرد؛ در مسابقات جهانی هندوستان  شرکت خواهند نمود. این مسابقات در رشته بولدر و روزهای 3 و 4 تیر ماه در شهر بمبئی برگزار میشود .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۵۴

سجاد عبدویی به نفت مسجدسلیمان پیوست 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،سجاد عبدویی به نفت مسجدسلیمان پیوست .

سجاد عبدویی بازیکن خوش تکنیک و آینده دار فوتبال امیدیه که فصل قبل مهاجم تیم نفت امیدیه بود ،امروز با ثبت قراردادی به عضویت بازیکنان زیر ٢٣سال تیم نفت مسجدسلیمان در آمد تا فصل آینده در لیگ آزادگان کار خود آغاز کند .

لازم به ذکر است که عبدویی سابقه حضور در تیم جوانان و امیدهای فولاد خوزستان را دارد .۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ خرداد ۹۶ ، ۲۳:۵۶

بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان از آکادمی فوتبال آیندگان


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ،شریفی ریاست اداره ورزش و جوانان با حضور در آکادمی فوتبال آیندگان از تمرینات این آکادمی بازدیدی میدانی بعمل آورد،

شریفی در این بازدید با حضور در بین ورزشکاران نونهال و خردسال و اولیای آنها عنوان نمود که اداره ورزش و جوانان با توجه به پتانسیل موجود در این رشته پرمخاطب حمایت همه جانبه خود رااز آکادمی های فعالی که در شهرستان و با مجوز رسمی در صدد جذب استعداد ها درخشان و شکوفایی آنها هستند اعلام می نماید.

ایشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی زحمت کشان و پیشکسوتان رشته فوتبال ،اززحمات جناب عباس حسینی ریاست محترم هیئت فوتبال شهرستان تشکر کردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ خرداد ۹۶ ، ۲۱:۳۲

دعوت عادل مظفری مربی سازنده کشتی فرنگی امیدیه به اردو تیم ملی 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان روزهای 27 خرداد تا اول تیرماه در شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود که نام عادل مظفری مربی  سازنده کشتی فرنگی امیدیه در بین مربیان دعوت شده دیده میشود .

لازم به ذکر است که آقای عادل مظفری مربی تیم کشتی فرنگی  آموزش و پرورش شهرستان امیدیه میباشد که توانسته شاگرد خود طارق غبیشاوی را به مقام قهرمانی مسابقات بین المللی روز جهانی کودک برساند . 


مربیان دعوت شده: حیدر فرخنده (اردبیل) عادل مظفری (خوزستان) امین قلاوند (تهران)


مربیان به معرفی هیأت های کشتی استان ها: خوزستان – مازندران- تهران- قم – اصفهان- فارس- کرمان- گلستان- لرستان- خراسان رضوی


مسئول فنی تیم های پایه کشتی فرنگی: عبدالکریم کاکاحاجی


سرپرست: مهدی حوریار


آدرس: بروجن- میدان معلم- خیابان 15 خرداد- اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجن

مسئول هماهنگی: آقای قدرت اله رزازی رئیس هیأت کشتی بروجن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ خرداد ۹۶ ، ۱۴:۴۸

معرفی نفرات برتر مسابقات گلف جام رمضان 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،مسابقات گلف جام ماه مبارک رمضان امیدیه در 3 شب و بعد از افطار و زیر نور چراغ در زمین جنگلی باشگاه گلف نفت امیدیه و با حضور ورزشکاران و علاقمندان و خانواده ها  از 20 خرداد تا 22 خرداد برگزار گردید و در پایان و در چهار رده نوجوانان ،تیم منتخب ،بزرگسالان ،کودکان انجام و نتایج زیر حاصل شد که به شرخ زیل میباشد :


تیم نوجوانان گلف امیدیه 

🥇نفر اول محمد مهدی شریفی حسینی🥈 نفر دوم محمد قنواتی 🥉نفر سوم مشترک حسین زینعلی و عرشیا امینی نفر 🎖چهارم امیر حسین حمیدی نفر 🎖پنجم مشترک سهیل جعفری و یاسین کاظمی 🎖نفر ششم محمد سام جهانگیری.


تیم منتخب گلف امیدیه

🥇 نفر اول محمد سهیدیان 🥈نفر دوم جمشید قنواتی 🥉نفر سوم مشترک احمد شریفی و امیر برنوس.


تیم بزرگسالان گلف امیدیه

🥇 نفر اول احمد طلاوری🥈 نفر دوم علی منصوریان 🥉نفر سوم رمضان فرهمند نژاد،

تیم کودکان گلف امیدیه


🥇 نفر اول حسام حمیدی 🥈نفر دوم مهزیار قنواتی نفر سوم محمد منصوریان.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۶ ، ۱۴:۳۸

طلایی شدن جمال عبادی در گرجستان 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،جمال عبادی قهرمان مسابقات جایزه بزرگ گرجستان شد .

از سری مسابقات جام بالاوادزه و کارتوزیا جمال عبادی ملی پوش امیدیه ای در وزن ٧٠کیلو به روی تشک رفت که توانست با شکست تمامی حریفان به فینال راه یابد و پس از کشتی سخت و نفس گیر با حریف گرجستانی قهرمان جوانان جهان و میزبان مسابقات مدال طلا را از آن خود کند تا باز افتخار آفرینی برای شهرستان امیدیه نماید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ خرداد ۹۶ ، ۱۹:۲۶

مسابقات گلف بمناسبت ماه مبارک رمضان 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،مسابقات گلف بمناسبت ماه مبارک رمضان برگزار میگردد.

این مسابقات در سه رده ی سنی (بزرگسالان -منتخب - نوجوانان) بترتیب طی روزهای ٢٢،٢١،٢٠ خرداد ماه راس ساعت ٢١:٤٥ در زمین جنگلی باشگاه گلف نفت امیدیه آغاز میشود.

از علاقمندان جهت تماشای این رشته ورزشی مهیج دعوت بعمل می آید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ خرداد ۹۶ ، ۱۹:۱۰

نفرات برتر آقایان و بانوان مسابقات دارت بمناسبت ماه رمضان 


🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،در شب پایانی واختتامیه مسابقات دارت ویژه آقایان و بانوان که به مناسبت ماه مبارک رمضان و یادبود ارتحال امام خمینی (ره ) و قیام خونین ۱۵ خرداد در دو سطح فیکس و دبل برگزار گردیدبا شناخت نفرات برتر به پایان رسید که در انتها به نفرات برتر و زحمتکشان جوایز و لوح های تقدیر و قهرمانی تقدیم گردید

بانوان در سطح دبل :

نفر اول خانم سارا خدادی کریموند

نفر دوم خانم کبری فاتحی

نفر سوم خانم راضیه فاتحی

بانوان سطح فیکس :

نفر اول خانم نگین چابک

نفر دوم خانم منا ابوعلی

نفر سوم خانم رویا قلی پور

آقایان سطح دبل :

نفر اول آقای غلامرضا جمالی

نفر دوم آقای علی نوریموسی

نفر سوم آقای مرادی

آقایان سطح فیکس

نفر اول آقای هادی رضوی دهکردی

نفر دوم آقای میثم غبیشاوی

نفر سوم آقای صاحب محمودی مقدم

کفتنی است در پایان این مسابقات آقای شریفی ریاست اداره ورزش و جوانان،از همکاری مهندس تقوی مقدم به منظور برگزاری هر چه بهتر مسابقات تقدیر وتشکر نمودندو از دیگر عزیزان وداوران خانمها برفی و اسکندری قدردانی نمودند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ خرداد ۹۶ ، ۱۹:۵۰

اعزام جمال عبادی به مسابقات جایزه بزرگ گرجستان به همراه تیم ملی ایران


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه ،تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران صبح روز جمعه مورخ ٩٦/٣/١٩ ایران را به مقصد تفلیس گرجستان ترک خواهد کرد.

تیم ملی ایران که با ٥ نماینده خود و با ترکیب :

جمال عبادی ٧٠کیلوگرم 

امیدحسن تبار٧٤کیلوگرم 

محمدجوادابراهیمی٨٦کیلوگرم

مجتبی گلیج ٩٧کیلوگرم

امیررضاامیری١٢٥کیلوگرم

وارد مسابقات جایزه بزرگ بالاوادزه و کارتوزیا میشود .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ خرداد ۹۶ ، ۲۳:۵۸

جلسه بررسی مشکلات ورزش با حضور سید ادریس مشعلی مدیر منابع انسانی شرکت نفت


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،به منظور توسعه ورزش و استفاده بهینه از أماکن ورزشی شهرستان نشستی با حضور دکتر سید ادریس مشعلی مدیریت محترم منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و مهندس قادر شریفی مدیریت اداره ورزش وجوانان و آقای امیر فدعمی مشاور ایشان برگزار گردید.

گفتنی است در این نشست که به میز بانی شرکت نفت برگزار شد بعد طرح مسائل و مشکلات ورزش شهرستان و تبادل نظر تصمیماتی جهت تشویق ورزشکاران و همچنین برگزاری دوره های مربیگری و دانش افزایی مربیان به منظورارتقا سطح کمی وکیفی استاتیدرشته های مختلف ورزشی گرفته شد،

شایان ذکر است دکتر مشعلی در پایان از آمادگی لازم شرکت نفت جهت حمایت از ورزشکاران و قهرمانان در چهارچوب قوانین و مقررات ابلاغی شدو تصریح کرد از حمایت خود و متولیان ورزش از استفاده از تمامی ظرفیت های موجود به منظور توسعه ورزش استقبال خواهد کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ خرداد ۹۶ ، ۲۳:۵۰