اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

پایگاه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

پایگاه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه

۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

برگزاری اولین جلسه رؤسای هیئت های ورزشی


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان امیدیه،اولین جلسه روسای هیئت های ورزشی شهرستان برگزار گردید،این جلسه که با بررسی مشکلات کلان ورزش شهرستان در محل اداره ورزش برگزار شد روسای هیئت ها به ارائه نقطه نظرات خود جهت حمایت از ورزش منطقه پرداختند ،گفتنی است در پایان جناب آقای شریفی ریاست اداره ورزش وجوانان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های هیئت ها در سال گذشته نوید سالی خوب و روبه رشد را با همکاری نهاد ها در امر ورزش دادند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۱ ۳۱ فروردين ۹۶ ، ۱۳:۵۲

تقدیر از سنگنوردان مدال آور شهرستان


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ،مراسم تقدیر و اهدای جوایز مدال آوران رشته سنگ نوردی نوردی شهرستان  با حضور مهندس شریفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه  به قهرمان   موسی قیم سنگنورد تیم نفت امیدیه که موفق به کسب  مدال برنز ماده سرعت  مسابقات قهرمانی کشور  در همدان  شده بود انجام شد. همچنین مراسم تقدیر دیگر ورزشکاران سنگنوردی شرکت کننده در مسابقات نیز امروز انجام شد.

.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ فروردين ۹۶ ، ۰۰:۲۲

شکست خارج از خانه تیم فوتبال نفت امیدیه در مرحله پلی آف


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه تیم فوتبال نفت امیدیه در بازی خارج از خانه شکست خورد .

از سری مسابقات پلی آف لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم فوتبال نفت امیدیه که در بازی رفت مقابل برق شیراز به تساوی رسیده بود امروز در دور برگشت در خارج خانه  با شکست ٢ - ١ بازی را به پایان رساند تا با این شکست از صدر جدول فاصله بگیردو به رتبه چهارم جدول سقوط کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۶ ، ۱۹:۲۱

اولین جلسه شورا ورزش شهرستان در سال جدید 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه اولین جلسه شورا ورزش شهرستان در سال جدید تشکیل شد .

این جلسه که در محل فرمانداری و با حضور جناب مهندس رفیعی فرماندار محترم ،ارگان های دولتی و رئیس هیئت های ورزشی  در مورداماکن های ورزشی و مسائل مختلف ورزشی و اللخصوص مسابقات فوتسال جام رمضان که پیش رو میباشد برگزار شد .

در این جلسه سید فریدون تقوی مقدم که به تازگی به عنوان ریاست امور ورزش شرکت نفت منصوب گردید آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه و دادن حداکثر امکانات به ورزش منطقه اعلام کرد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ فروردين ۹۶ ، ۲۳:۰۴